Biuro Zarządu Regionu pracuje w systemie hybrydowym w godzinach 10.00-14.00. Poza tymi godzinami można kontaktować się pod nr 505 007 628 oraz z członkami prezydium Zarządu Regionu.

Budżetówka zaprotestuje w Warszawie

23 października o godzinie 11.00 przed budynkiem Ministerstwa Finansów odbędzie się protest pracowników budżetówki. Pikieta jest organizowana z powodu niesatysfakcjonujących podwyżek płac oraz lekceważenia strony społecznej. Związkowcy domagają się 12 procentowych podwyżek podwyżek dla sektora publicznego.

Pikietę organizuje Komitet Protestacyjny Związków Zawodowych działających w Krajowej Administracji Skarbowej. Minister Finansów oraz Szef Krajowej Administracji Skarbowej deklarowali, że – w przypadku  poprawy sytuacji budżetowej (a ta jest deklarowana niemal codziennie…) – podwyżki wynikające  z modernizacji Krajowej Administracji Skarbowej zostaną przywrócone – a jak wiemy – nic takiego  się nie dzieje.