Zmiany w programie rabatowym Lotos Biznes

W związku z podziałem spółki LOTOS Paliwa w ramach działań związanych z procesem połączenia z PKN Orlen, na początku listopada nastąpi wyłączenie z sieci LOTOS stacji, które trafią do PKN Orlen. W dniu przejęcia zostaną wyłączone na tych stacjach systemy LOTOS, w tym LOTOS Biznes i LOTOS Navigator. Program będzie kontynuowany bez zmian na stacjach LOTOS przeznaczonych w procesie połączenia do sprzedaży do koncernu MOL.

Poniżej wykaz stacji na których dalej będzie można korzystać z kart rabatowych:

W przypadku zachodzących dalszych zmian w realizacji umowy rabatowej dla Członków Związku będziemy informować.

Informujemy również, że zmianie uległy standardowe warunki promocji, LOTOS podwyższył przysługujące upusty:

1. Benzyny Pb95, 98, olej napędowy z 10 na 12 gr/l.
  2. Benzynę PB98 Dynamic, olej napędowy Dynamic z 15 na 18 gr/l.
  3. Benzyna Pb95, olej napędowy z 15 na 17 gr/l na stacjach MOP.
  4. Benzynę PB98 Dynamic, olej napędowy Dynamic z 20 na 23 gr/l na stacjach MOP.