Informacje

Wędkarska rywalizacja o Puchar Przewodniczącego PESA

Ponad 40 osób uczestniczyło w pierwszych Zawodach Wędkarskich o Puchar Przewodniczącego MOZ NSZZ „Solidarność” PESA. Zawody odbyły się 25 września na łowisku w Ślesinie koło Nakła nad Notecią. Wśród startujących byli przedstawiciele zakładowych organizacji związkowych „Solidarności” z bydgoskich zakładów: PESA, PKP Cargo, Frosta, WZL-2, SM Zjednoczeni oraz Zarządy Regionu Bydgoskiego.

W pięciogodzinnej rywalizacji najlepsi okazali się koledzy z PESA, wśród nich prawdziwym mistrzem okazał się kolega Szymon Śliwa-Baczyński, który zdobył trzy główne nagrody – za I miejsce, za największą rybę oraz najlepszy wynik wśród przedstawicieli PESA. O prawidłowy przebieg rywalizacji zadbał pan Krzysztof Szarafiński, sędzia klasy krajowej PZW, który również jest członkiem NSZZ „Solidarność” w PESA.

Zawody zorganizował przewodniczący MOZ NSZZ „Solidarność” w PESA Grzegorz Jutrowski. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody oraz puchary i dyplomy. Po dekoracji i wręczeniu nagród na zawodników czekał poczęstunek.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. Szymon Śliwa-Baczyński /PESA/
  2. Piotr Dembek /PESA/
  3. Grzegorz Chodoń /PESA/
  4. Michał Kowalski /PESA/
  5. Marek Salwik /FROSTA/